Головна НовиниІрпінь В Ірпені триває капремонт багатоповерхівки на вулиці Котляревського

В Ірпені триває капремонт багатоповерхівки на вулиці Котляревського

Автор: Max

В Ірпені триває капремонт багатоповерхівки на вулиці Котляревського. Наразі будівельники працюють над утепленням фасаду, облаштуванням пандусів та внутрішніх приміщень загального користування. Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

«Навесні 2023 року будівля значно постраждала під час активних бойових дій. У ній були вибиті вікна, пошкоджені балкони та двері. Значних руйнувань зазнала покрівля та фасад споруди. Внутрішні приміщення також потребували проведення ремонтних робіт», — йдеться у повідомленні.

Ремонт розпочався восени 2023 року. «Будівельники виконали демонтаж зруйнованих частин фасаду та розпочали утеплення цоколю. Паралельно фахівці працювали над влаштуванням огороджень сходових клітин. Також встановили вхідні двері в приміщення, підвал та замінили частину вікон. Наразі на об’єкті виконуються фасадні роботи», — повідомили у Київській ОВА.

Photo 2024 03 13 11 05 52

Відповідно до проєкту передбачено відновлення та утеплення фасаду, опорядження внутрішніх приміщень загального користування, а також облаштування нових пандусів із відповідним покриттям.

Photo 2024 03 13 11 05 53

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені перевірили хід відбудови п’яти  багатоповерхівок, які допомагає відновити Міжнародна організація з міграції.

Читати також