Головна НовиниІрпінь В Ірпені розпочав роботу національно-патріотичний гурток «ОПІР»

В Ірпені розпочав роботу національно-патріотичний гурток «ОПІР»

Автор: Max

13 грудня 2023 року в Ірпінському центрі позашкільної освіти розпочав роботу національно-патріотичний гурток «ОПІР». Гурток буде функціонувати під керівництвом Михайла Лакея у співпраці з Добровольчим формуванням Ірпінської міської територіальної громади та Муніципальною вартою Ірпеня. Про це повідомляють в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.

Основною метою діяльності гурта є виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, та готовності самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі захисту територіальної цілісності України.

Лакей Михайло Миколайович – корінний ірпінчанин, тренер з хортингу та кросфіту, голова Ірпінської федерації хортингу та ГО «Перший номер», член Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади. Після звільнення міста пройшов навчання та отримав фахову кваліфікацію за професією — Сапер (розмінування)

За додатковою інформацією щодо режиму роботи гуртка можете звертатися за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка 2а/2, ІЦПО, за телефоном: 093-537-28-64.

Читати також