Головна НовиниІрпінь В Ірпені розпочалася фінальна добудова нового медичного центру (відео)

В Ірпені розпочалася фінальна добудова нового медичного центру (відео)

Автор: Max

Близько 20 напрямків надання медичних послуг в одному місці. Це – про сучасний медичний центр на вулиці Садовій в Ірпені. Наразі стартувала його фінальна добудова. Роботи фінансує Світовий банк у межах проєкту Міністерства охорони здоров’я «Heal Ukraine». На це виділено 120 мільйонів гривень.

Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я України:

«Законтрактували будівельну компанію і вже зараз вона приступила до будівельних робіт. Маємо від них гарантії, що до кінця цього року вони повинні його добудувати. Далі ми доукомплектовуємо все обладнанням і розпочинаємо працювати».

Медичний центр в Ірпені буде кластерним, тобто багатопрофільним. Тут зможуть отримувати допомогу близько 400 000 мешканців Бучанського району.

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:

«На нашій базі ми зможемо надавати нашим містянам і всім жителям району такі послуги як: стентування, тромболізис, лікування інсульту й інфаркту та подальша реабілітація. Не тільки реабілітація для тих, хто знаходиться у відділенні, а й для військовослужбовців, що отримали поранення. Вони зможуть також тут отримати допомогу. Хірургія одного дня, плануємо гемодіаліз, судинну хірургію, пологове відділення, гінекологічне. Це все, що буде в цьому медцентрі».

Будівництво медцентру в Ірпені розпочалося ще до повномасштабного вторгнення росіян в Україну. Заклад мав запрацювати в 2022 та під час бойових дій у місті медцентр, як і міська поліклініка частково постраджав.

Михайло Радуцький, народний депутат України, голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування ВР України:

«Я бачив цей об’єкт одразу після звільнення Ірпеня. Те, що я бачу сьогодні, це дуже дає надію, що все встигне місто, але тут ще працювати і працювати».

Планується, що новий медичний центр в Ірпені буде готовий приймати пацієнтів уже на початку 2025 року.

Читати також