Головна НовиниІрпінь Учні Ірпінського ліцею №2 перемогли в районному змаганні зі спортивного орієнтування (відео)

Учні Ірпінського ліцею №2 перемогли в районному змаганні зі спортивного орієнтування (відео)

Автор: Max

Дух дружби та драйву панував сьогодні в парку «Незнайко» в Ірпені. Саме звідси стартував III районний етап змагань зі спортивного орієнтування.

Позмагатися за титул найуважніших та найшвидших зібралися школярі з шести громад Бучанського району. З Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Немішаєвого, Вишневого та Коцюбинського.

Маргарита, учениця Коцюбинського ліцею №1:

«Ми хочемо перемогти хоч раз. Це буде дуже ефективно для нашої школи».

Марк, учень Гостомельського ліцею № 1:

«Бігати прикольно, дізнаватися нові карти. Головне – участь».

А от учні з Ірпеня іншого варіанту, крім перемоги, не розглядають.

Меліса, учениця Ірпінського ліцею № 2:

«На перемогу. Перше місце буде точно. Ми впевнені в цьому!».

Юні спортсмени отримали карти і розбіглися по локаціях. Кожен учасник команди проходив естафету самостійно. На кожній локації гравці сканували спеціальний чіп, що фіксував час. І лише коли маршрут гри подолали всі учасники – підсумували загальний результат команди.

Бронзу змагань здобули учні Гостомельського ліцею №1. Другими стали юні спортсмени Вишнівського ліцею №2. А переможцями – школярі Ірпінського ліцею №2.

Пам’ятаєте цю дівчинку? Здається, Меліса передбачила перемогу своєї команди.

Меліса, учениця Ірпінського ліцею № 2:

«Я казала, що так буде. І в Києві, і на чемпіонаті України, я впевнена, що ми виграємо і ліцей №2 будуть знати всі. Слава Україні і дякую Героям, що вони змогли дати нам майже дві години, щоб ми провели ці змагання».

Тепер команда з Ірпеня представлятиме Бучанський район на обласному рівні. Четвертий етап змагань зі спортивного орієнтування організатори планують також провести в Ірпені.

Василь Березовський, суддя міжнародної категорії зі спортивного орієнтування:

«Ну поки що ми не будемо розголошувати де саме буде цей етап. Але, ми гадаємо, що у нас так багато красивих парків у місті, що ми знайдемо для цього можливості».

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Ми завжди раді їх вітати тут. І чудово, що змагання районного рівня, обласного рівня, державного, можливо, в майбутньому проходитимуть саме в Ірпені. Ірпінь на це заслуговує. Ірпінь – місто спорту, дійсно».

Читати також