Головна НовиниІрпінь У Михайлівці-Рубежівці встановлюють нові септики через проблему забруднення води

У Михайлівці-Рубежівці встановлюють нові септики через проблему забруднення води

Автор: Max

У двох багатоквартирних будинках на вулиці Житомирській у Михайлівці-Рубежівці розпочали демонтаж старих септиків та встановлення нових. 

Про це за підсумками щотижневої наради з керівниками комунальних підприємств повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський. 

Роботи планують завершити до кінця тижня.

«Тут тривалий час існує проблема забруднення води. Для її комплексного вирішення було прийнято рішення про будівництво нового сучасного септика», — зазначив Пащинський.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

Читати також