У селах Бородянської громади оновлюють вуличне освітлення. Тут встановили 205 нових енергоефективних LED-світильників. Про це повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко.
Проєкт реалізували завдяки співпраці громади з міжнародною компанією Schréder та благодійною організацією «БФ «Будівництво та розвиток Бородянщини». Загалом сучасне освітлення отримали мешканці 20 вулиць.
«Нові енергоефективні LED світильники підвищують безпеку і комфорт мешканців у вечірній та нічний час, забезпечуючи якісне освітлення при мінімальному енергоспоживанні. Це важливий крок у формуванні безпечного, комфортного, екологічного та активного середовища для всіх жителів громади», — зазначила Захарченко.
Нагадаємо, торік 63 LED-ліхтарі українського виробництва компанії Schréder потужністю 83 Вт встановили в Ірпені.
