Головна НовиниІрпінь Студентів-архітекторів запрошують до відбудови зруйнованих міст України

Студентів-архітекторів запрошують до відбудови зруйнованих міст України

Автор: Max

Всеукраїнський хакатон «100 ідей для міст» ініційовано для надання допомоги у відновленні українських міст після воєнних подій та окупації, зокрема таких, як Бахмут, Маріуполь, Мелітополь, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Кривий Ріг та інші. У ролі провідного партнера у містобудівному напрямку виступила група будівельних компаній товариство «Відважних».

«Відважних» профінансує винагороду за чотири призові місця в містобудівному напрямку проєкту «100 ідей для міст», щоб мотивувати учасників конкурсу та стимулювати подання конкурентних пропозицій для реконструкції міст. Розвиток креативної архітектури та втілення інноваційних ідей — це саме те, що має великий потенціал для розвитку будівельної галузі та може стати каталізатором для повернення фахівців до роботи в Україні.

Організатором проєкту «100 ідей для міст» є компанія IRS — Інновації та реконструкція для суспільства. Він втілюватиметься за принципом «Build Back Better» — «Відбудувати краще, ніж було». 

Співорганізаторами хакатону є ГО «Клуб Мерів», архітектурна компанія WZMH Architects (Канада) та компанія Thought Group (Чилі). Проєкт реалізується під патронатом Міністерства освіти і науки України.

За словами директорки IRS Ірини Ярмоленко, вже 150 українських міст подали 250 заявок на розробку проектів реконструкції. Далі їх аналізуватиме журі, до якого входять висококласні фахівці українських та міжнародних архітектурних компаній, та оберуть 100 проєктів, які будуть представлені у травні 2024 року.

До участі у хакатоні запрошуються архітектори та проєктанти. Для цього треба пройти відповідну реєстрацію до 25 лютого 2024 року. З детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті irsua.org.

Детальніше тут.

Читати також