Головна НовиниІрпінь Сірак’юс та Пхьонтек привітали ірпінців із Днем Незалежності

Сірак’юс та Пхьонтек привітали ірпінців із Днем Незалежності

Автор: Max

Міста-побратими Ірпеня — корейське місто Пхьонтек та американське Сірак’юс привітали громаду із Днем Незалежності України. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Я хочу висловити свої сердечні вітання з нагоди Дня Незалежності України. День Незалежності України — 24 серпня, а День Незалежності Кореї — 15 серпня. Це одна спільна подія і те що об’єднує наші країни. І я бажаю, щоб обидві країни продовжували будувати мирні та добрі відносини в майбутньому. Україна — неймовірно гарна. Я багато разів відвідував вашу країну на посаді депутата Національних Зборів. Це прекрасна земля, яка має розвинене сільське господарство і смачні страви, але, перш за все — люди в Україні дуже добрі. Люди мене дуже вразили. Україна зараз переживає дуже важкі часи, тому я щиро бажаю, щоб війна закінчилася і у вашій країні скоріше настав мир. Шановний міський голова, Олександр Маркушин та ірпінчани, я бажаю миру вашому місту. Сподіваюся, що ми зможемо побудувати чудові відносини разом, і я з нетерпінням чекаю на зустріч з вами. Ще раз бажаю Україні миру. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА РІДНОМУ ІРПЕНЮ!», — привітав ірпінців мер Пхьонтеку Чон Чан Сон.

У південнокорейському місті на честь свята розгорнули прапори України та Ірпеня.

Український та ірпінський стяги майоріли і над американським містом Сірак’юс.

«Привіт! Я мер Сірак’юс Бен Волш, штат Нью-Йорк, зі спеціальним привітанням для мешканців Ірпеня, нашого міста-побратима, яке святкує незалежність України. Ми були раді вітати мера Олександра Маркушина в нашому місті на початку цього року, щоб відзначити наші побратимські відносини. Мені було приємно дізнатися про горду історію Ірпеня та поділитися історією Сірак’юс, а також тим фактом, що ми маємо одну з найвищих концентрацій українських предків у всіх Сполучених Штатах. Ми з гордістю вивішуємо прапор України перед міською ратушею з початку війни і будемо продовжувати це робити до вашої перемоги. Жителі міста Сірак’юс стоять з Україною. Благослови вас усіх Господь, з Днем Незалежності і Слава Україні!», — привітав мешканців Ірпеня Бен Волш.

Нагадаємо, також Ірпінську громаду із Днем Незалежності привітали мер Мілвокі Кавальє Джонсон та мер Борни Олівер Урбан.

Читати також