Головна НовиниІрпінь Щодо підрядника, який відновлює будинок у Гостомелі, розпочинають кримінальне провадження 

Щодо підрядника, який відновлює будинок у Гостомелі, розпочинають кримінальне провадження 

Автор: Max

Очільник КОВА Руслан Кравченко звернувся до правоохоронних органів з проханням розпочати кримінальне провадження за ст.191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Договори з цими підрядниками будуть розірвані. 

За словами очільника КОВА, підрядник, отримавши аванс понад 6 млн грн, не виконав весь обсяг робіт по відновленню житлового будинку по вул. Свято-Покровська, 73-Е в Гостомелі, передбачений договором та на сьогодні взагалі припинив відбудову обʼєктів.  

«Наразі є ризик, що підрядник не поновить відбудову, зважаючи, що його рахунки арештовані в рамках кримінального провадження. Попереджав всіх: виграли тендер, уклали договір – виконуйте його. Гроші держава сплачує, час на виправлення недоліків давали. Але дехто з підрядників думав, що я жартую і закриватиму очі на відверто шахрайські дії. Наживатися на горі людей, так само, як і на інтересах держави не дам! Всі кошти, які виділяються, мають йти виключно за призначенням, а роботи виконуватися якісно і вчасно. Поблажок більше не буде, всі відповідатимуть за законом!», — зазначив Руслан Кравченко.

Читати також