Головна НовиниІрпінь Причетний до різанини в Бучі: ФСБ затримала російського полковника

Причетний до різанини в Бучі: ФСБ затримала російського полковника

Автор: Max

Російська ФСБ затримала полковника, який причетний до вбивств мирного населення в Бучі. Йдеться про командира 83-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади Артема Городилова. Його підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 10 років.

Затримали полковника в Рязані й одразу ж доставили до Москви, де передали до Головного військового слідчого управління. Там і будуть розслідувати справу.

Артем Городилов був призначений командиром 234-го гвардійського десантно-штурмового полку. Саме цей підрозділ після 24 лютого 2022 року зайшов в Бучу Київської області, де було вчинено величезну кількість злочинів.

Як ідеться в розслідуванні The New York Times, бійці цього підрозділу причетні до вбивств мирних жителів на вул. Яблунській у Бучі.

Журналістам вдалося встановити імена 22 бійців ЗС РФ, які входили до складу 234-го полку. Вони використовували позивні «Флакон», «Астра» і «Уран». Під позивним «Уран» фігурував командир полку Городилов.

У 2023 році США ввели проти нього персональні санкції.

Читати також