Головна НовиниІрпінь Про Ірпінь розказали на міжнародному дипломатичному форумі у Вашингтоні

Про Ірпінь розказали на міжнародному дипломатичному форумі у Вашингтоні

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин разом із головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком та керуючим справами виконкому Ірпінської міськради Дмитром Негрешею взяли участь у міжнародному дипломатичному форумі Meridian Diplomacy Forum 2023. Захід відбувся у Вашингтоні.

«У нас була дуже важлива місія – представити Ірпінь перед широкою міжнародною аудиторією дипломатів та представників великого бізнесу для залучення у подальшому коштів на відбудову міської житлової та соціальної інфраструктури. І першочергово – перед представниками великих американських корпорацій. Адже саме США є ключовим союзником України в напрямку оборони та відбудови», — розповів Маркушин.

За його словами, учасники форуму були вражені масштабами руйнувань Ірпеня і від багатьох із них ірпінські управлінці отримали не лише слова підтримки, а й пропозиції в подальшій комунікації для ймовірної співпраці.

«Ми розповіли американським партнерам про результати роботи Ірпінської міської ради, а також Фонду відновлення Ірпеня і проекту Irpin Reconstruction Summit та передали матеріали щодо руйнувань і необхідного відновлення Ірпінської громади», — зазначив мер Ірпеня.

Нагадаємо, що у рамках свого робочого візиту до Вашингтона Олександр Маркушин та керуючий справами виконкому ІМР Дмитро Негреша  зустрілися із заступником виконавчого директора Ради директорів Світового Банку Романом Качуром.

Читати також