Головна НовиниІрпінь Правоохоронці перевірять інформацію про 20 млн грн збитків під час відбудови Бородянки

Правоохоронці перевірять інформацію про 20 млн грн збитків під час відбудови Бородянки

Автор: Max

Правоохоронці перевірять інформацію про 20 млн грн збитків під час відбудови Бородянки. Із відповідним проханням до органів звернувся очільник КОВА Руслан Кравченко. 

«За зверненням народного депутата Олександра Горобця на засіданні групи «Прозорість та підзвітність» розглянули питання щодо результатів ревізії Бородянської селищної ради аудиторами Держаудитслужби. Зокрема, аудитори виявили збитків на 19,8 млн грн, які були виділені на відновлення цього населеного пункту», — зазначив Кравченко.

Збитки Держаудитслужба виявила ще у травні цього року. Зокрема, аудитори з’ясували, що у Бородянської селищної ради немає документів, що підтверджували б витрати в сумі 14 млн грн, які мали йти на встановлення металопластикових вікон. 

У самій селищній раді вже створили спеціальну групу, яка звіряє наявність вікон на об’єктах.  

«Наразі вже є підтвердження щодо встановлення вікон на 11 із 14 млн грн, на які до цього селищна рада не мала відповідних документів», — зауважив очільник КОВА.

Окрім того Держаудитслужба виявила, що вікна встановили за завищеними цінами. Бородянська селищна рада вже направила претензії 11 підрядникам, із яких двоє добровільно повернули надмірно сплачені кошти.

«Сподіваюся, що правоохоронні органи оперативно відреагують на моє звернення та нададуть вичерпну інформацію щодо цього питання. Бородянка – один із населених пунктів, який найбільше постраждав від рук російського агресора. Для відновлення Бородянки залучаємо всі можливі ресурси і вони мають використовуватися ефективно. Намагання нажитися на чужому горі – злочин. І причетні до цього мають бути притягнуті до відповідальності та понести належне покарання», — наголосив Руслан Кравченко.

Варто зазначити, Держаудитслужба проводила перевірку за період з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2023 року. 

Нагадаємо, у листопаді 2023 в. о. Бородянського селищного голови стала Ірина Захарченко. До цього ці обов’язки виконував Георгій Єрко, а перед цим селищним головою був Олександр Сахарук.

Читати також