У закладах освіти Коцюбинської громади пролунав Останній дзвоник. Цьогоріч навчання завершили 227 одинадцятикласників, серед яких 36 випускників отримають свідоцтва з відзнакою. «Попри повітряні тривоги, відключення електроенергії та постійну тривогу, наші діти продовжували навчатися, перемагати в олімпіадах , турнірах та конкурсах, їх результати вражають. Низький уклін нашим мужнім воїнам Збройних Сил України, завдяки яким цей дзвоник […]
Источник
