На Київщині трьом громадянам України повідомили про підозру в організації незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон. Про це повідомили у Київській обласній прокуратурі.
За даними слідства, фігуранти підшуковували «клієнтів» і за гроші надавали детальні інструкції щодо нелегального перетину кордону поза офіційними пунктами пропуску. Вартість таких «послуг» становила 16 тисяч доларів з людини.
Підозрюваних затримали під час отримання частини коштів — 4 тисяч доларів.

15 травня трьом фігурантам повідомили про підозру. Одному із підозрюваних суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, ще двом — тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!
