Головна Новини На честь відкриття Олімпіади в Ірпені підняли прапор Національного олімпійського комітету

На честь відкриття Олімпіади в Ірпені підняли прапор Національного олімпійського комітету

Автор: Max

Сьогодні на честь відкриття в Пекіні зимових Олімпійських ігор на ірпінському стадіоні «Чемпіон» відбулася урочиста церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету України. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Прапор підняли імениті ірпінські спортсмени-борці – срібний призер літньої Олімпіади-2012 у Лондоні Валерій Андрійцев та бронзова призерка минулорічних літніх Олімпійських ігор у Токіо Ірина Коляденко.

У церемонії взяли участь заступник Ірпінського міського голови Ігор Дворніков, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Негреша, керівниця відділу фізичної культури та спорту ІМР Анжеліка Куценко, депутати міськради, радники мера, спортсмени.

«Цей захід символізує підтримку українських спортсменів на зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Ми пишаємось спортсменами, які представлятимуть Україну на міжнародній спортивній арені, та бажаємо всім їм бути відважними! – зазначив Дмитро Негреша.

«Ірпінь – осередок олімпійських надій! Ми не залишаємось осторонь олімпійських дійств, що зараз відбуваються в Пекіні. Урочисто підняли прапор Олімпійських ігор в Ірпені Валерій Андрійцев та Ірина Коляденко – вони гордість Ірпінської громади! Ми вболіваємо, сподіваємось і чекаємо наших спортсменів з олімпійськими медалями в Україні!» – наголосила депутатка міськради, радниця міського голови Віолетта Дворнікова.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело

Читати також