Головна НовиниІрпінь Мера Ірпеня звинуватили у підробці документів

Мера Ірпеня звинуватили у підробці документів

Автор: Max

Колишній керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, який обіймав цю посаду до грудня 2023 року, заявив про підробку рішення Ірпінської міської ради щодо змін структури виконкому.

«Я, Негреша Дмитро Михайлович, до грудня 2023 року обіймав посаду керуючого справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Серед моїх посадових обовʼязків були питання організації роботи структури виконкому ІМР. Я чітко заявляю і стверджую, що рішення Ірпінської міської ради від 23 листопада 2023 року «Про внесення та затвердження змін в структурі виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету» було сфальсифіковано. Таке рішення не напрацьовувалось і не подавалося мною. У рішенні я вказаний відповідальним за його виконання. При цьому мене ніхто та ніколи не ознайомлював з ним. Я працював на посаді до 21 грудня 2023 року. Штатний розпис залишався попереднім і не мав жодного відношення до того, який був визначений в даному рішені», — повідомив Негреша.

Підробка цього рішення могла дозволити меру Ірпеня Олександру Маркушину нарахувати необґрунтовано завищені зарплати наближеним співробітникам.

«Положення про відділи, які затверджені даним рішенням, мною не опрацьовувались і не подавалися на затвердження депутатським корпусом. Підтримую позицію свого колеги Андрія Літвинова про неможливість таких дій під час війни — це мародерство. Зарплатні махінації, які з великою ймовірністю мали місце протягом 2023 року в Ірпінській міській раді, повинні бути припинені. Підробка цього рішення — кричущий факт і винні мають понести відповідальність. Всі співробітники виконкому заслуговують на справедливий підхід при нарахуванні заробітних плат», — додав Дмитро Негреша.

Нагадаємо, учора Андрій Літвінов написав заяву з проханням звільнити його з посади радника Ірпінського міського голови. Причиною назвав зарплатний скандал — серію публікацій про завищені зарплати низки працівників виконкому ІМР.

Як відомо, днями усі заступники Ірпінського міського голови та депутати від фракції «Нові Обличчя» заявили про недовіру меру Ірпеня Олександру Маркушину через розкрадання місцевого бюджету шляхом оформлення «мертвих душ» та побори і відкати із заробітних плат працівників Ірпінської міськради та працівників виконкому.

Читати також