Головна НовиниІрпінь Маямі передає в Україну конфісковану зброю, частину отримає й Ірпінь

Маямі передає в Україну конфісковану зброю, частину отримає й Ірпінь

Автор: Max

До Києва прибула перша партія конфіскованої стрілецької зброї, яку Україні передала поліція Маямі, — 101 одиниця. Цю зброю розподілять між Нацполіцією та добровольчим формуванням територіальної громади Ірпеня. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат України Мар’ян Заблоцький.

«Обіцяв — відмучився, але зробив! Перший в історії випадок передачі конфіскованої в США стрілецької зброї відбувся. 101 одиниця партії № 1 вже в Києві. Подарунок поліції міста Маямі, яка перша зважилась на такий крок. До неї чудовий донор подарував 148 тисяч патронів», — розповів депутат.

Перша передана партія зброї стала офіційним початком проєкту «Ukrainian Arsenal of Liberty». Його мета — закупити зброю для українців, щоб зробити країну безпечнішою.

Судячи з відповіді Мар’яна Заблоцького на один із коментарів під його дописом, наступна передана партія зброї піде виключно на потреби Ірпеня.

Варто зазначити, що американський мегаполіс Маямі — місто-побратим Ірпеня. Відповідну угоду у листопаді минулого року підписали мери міст, під час робочого візиту Ірпінського міського голови до Маямі. Ще тоді поліція Маямі пообіцяла передати конфісковану в Америці зброю до України.

Читати також