На Всесвітньому урбаністичному форумі Україна вперше представила свій національний павільйон. Його центральним елементом став макет будинку з Бородянки — у зруйнованому та відбудованому вигляді. Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр України Олексій Кулеба.
Головна інсталяція символізує принцип «відбудувати краще, ніж було».

Також у павільйоні представили символічну інсталяцію — макет підземної школи з облаштованими зверху парком і дитячим майданчиком. Інсталяцію створили «Культурні сили», щоб показати нову українську реальність.
«Наша мета на цьому форумі — поділитися українським досвідом подолання наслідків масштабних руйнувань, залучити інвестиції для програм компенсацій та комплексної відбудови громад», — зазначив Олексій Кулеба.
У межах форуму Україна презентує програми єВідновлення, доступного житла, пільгового іпотечного кредитування та приклади комплексного відновлення громад, зокрема Бородянки, Ягідного, Посад-Покровського й Тростянця.


Нагадаємо, до складу української делегації на форумі увійшла й очільниця Ірпеня Анжела Макеєва.
