Головна НовиниІрпінь Ірпіньводоканал отримав новий екскаватор-навантажувач JCB

Ірпіньводоканал отримав новий екскаватор-навантажувач JCB

Автор: Max

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» отримало новий екскаватор-навантажувач JCB. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) «Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення у місті Ірпінь Київської області». Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

За його словами, новий екскаватор буде використовуватися для ремонтів мереж водопостачання та ліквідації аварійних ситуацій. Екскаватор — мобільний та маневрений, здатний працювати з проривами у важкодоступних місцях, що суттєво вплине на час виконання аварійно-відновлювальних робіт на мережах міста та дозволить збільшити обсяги планових перевірок водопровідних та каналізаційних мереж.

«Отримана техніка стане невід’ємною частиною розвитку, забезпечення стійкості підприємства та дозволить вирішити широкий спектр завдань, важливих, як для комунального підприємства, так і для мешканців Ірпінської міської територіальної громади», — зазначив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, що у лютому 2023 року Ірпінь виграв грант від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у розмірі 7,7 млн євро.

НЕФКО — це міжнародна фінансова організація, заснована в межах міжурядового договору між Північними країнами — Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Метою цієї організації є сприяння інвестицій, пов’язаних із зеленим ростом та пом’якшенням наслідків зміни клімату й адаптації до них.

Читати також