Ірпінець Едуард Кулаков виборов дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства OLD SCHOOL STRONGMAN, що проходив у Грузії. Про перемогу спортсмена повідомили в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права.
Едуард представляв Україну у складі національної збірної. В одній із дисциплін «жимі колоди вагою 120 кг» він виконав 13 повторень.
«Це не просто сила тіла — це сила духу, витримка та незламний характер справжнього українця. Такі люди надихають, мотивують і доводять: немає меж для тих, хто має мету, волю та серце воїна. Пишаємось нашими героями!» — зазначили у коледжі.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!
