Ірпінський ліцей інноваційних технологій (ІЛІТ) офіційно розпочав співпрацю з American University Kyiv (AUK). Сторони підписали меморандум про партнерство, що визначає ключові напрями взаємодії, зокрема профорієнтацію, пошук талантів та обмін академічними і практичними підходами в межах програми AUK Global Corporate Partnership.
Для учнів ІЛІТу це шанс на ранню профорієнтацію та знайомство з академічним середовищем університетського рівня. Програма поєднує академічну строгість із потужним практичним компонентом. AUK навчає за стандартами Arizona State University — одного з найінноваційніших університетів США.
AUK навчає за освітніми стандартами Arizona State University — одного з найінноваційніших вишів США. Програма поєднує академічну підготовку з практичною складовою, орієнтованою на глобальні виклики та розвиток сучасних технологій.
«Для нас ця співпраця є логічним продовженням освітньої траєкторії наших учнів. Наші випускники вже навчаються в цьому університеті. Підписання меморандуму дозволить системно підтримувати учнів та створювати для них чіткий і зрозумілий шлях від ліцею до університету», — зазначила директорка ІЛІТ Марія Гостін.
Нагадаємо, ІЛІТ спеціалізується на поглибленому вивченні природничих і технічних дисциплін, серед яких: біологія, хімія, фізика, інформаційні технології, робототехніка, математика та біохімія.
