Лучшие предложения

Агенція нерухомості САН

Агенція нерухомості САН
Краткое изложение рейтинга:
8.67 на основании одного голоса
Уровень квалификации
9.00/10
Соотношение цена-качество
7.00/10
Выполнение обязательств в срок
10.00/10
Честность
8.00/10
Вежливость и доброжелательность
10.00/10
Готовность рекомендовать другим
8.00/10
Эта запись была добавлена: Заинтересованным лицом(собственником)
Краткое описание: Супроводження угод з купівлі - продажу житлової (квартири на первинному та вторинному ринку, житлові будинки,
Полное описание:

Перелік послуг, що надає наша Агенція нерухомості:

  - Супроводження угод з купівлі - продажу житлової (квартири на первинному та вторинному ринку, житлові будинки, земельні ділянки під житлову забудову) та комерційної нерухомості (складські, виробничі та офісні приміщення тощо, земельні ділянки комерційного призначення).

  - Допомога в оформленні кредиту. Страхові послуги.

  - Оцінка об’єктів нерухомості.

  - Юридичні консультації в сфері нерухомості:

  - Приватизація землі, розподіл та об’єднання земельних ділянок, виготовлення нових свідоцтв на право власності на земельну ділянку. Винесення межових знаків земельної ділянки в натуру.

  - Зміна цільового призначення земельних ділянок.

  - Узаконення самовільних прибудов до будинків, будівель та споруд, оформлення об’єктів незавершеного будівництва, введення закінчених об’єктів будівництва в експлуатацію.

  - Підготовка пакету документів для продажу квартир, будинків, земельних ділянок. Реєстрація цивільно-правових  договорів після укладення договорів купівлі-продажу нерухомості.

  - Надання усних консультацій стосовно оформлення об’єктів нерухомості, аналіз документів на право власності на об'єкт нерухомості.

 

    Ви прийняли рішення продати свою нерухомість? Завітайте до нас та отримайте безкоштовну консультацію фахівця щодо того, як швидко, безпечно та максимально вигодою для Вас, продати свій об’єкт нерухомості.

    Висококваліфіковані спеціалісти нашої Агенції нерухомості допоможуть організувати процес реалізації  Вашого об’єкту, сприятимуть грамотному та послідовному проведенню рекламної кампанії, збору і оформленню потрібних документів для проведення будь-якого правочину, організують перегляд об’єкта нерухомості і проведуть необхідні переговори щодо укладення угоди.

    Наша робота та обов’язок - дбати про клієнта та застосовувати принципи рівності та неупередженості по відношенню як до продавця, так і до потенційного покупця нерухомості.

    Задоволений клієнт – наша основна мета. Ми зацікавлені продати об’єкт швидко та оптимально дорого. Якщо Ви бажаєте придбати нерухомість – ми підберемо для Вас варіанти згідно поставлених вимог та по найвигіднішій ринковій ціні.

    Наша компанія не стоїть на місці, ми постійно розвиваємося та удосконалюємо методи своєї роботи! БАЖАЄТЕ швидко та оперативно вирішити свої житлові питання?


Теги: В Ирпене, недвижимость, продажа квартир

На карте:

Галерея изображений:
Недвижимость Недвижимость Недвижимость Недвижимость НедвижимостьНедвижимость

Видео с YouTube:
Запись на МИСТОИНФОРМ
Продали мені будинок 
(8.67/10)

09 Февраль 2017, Тарас написал:
Взагалі, молодці, продавали мій будиночок близько 4 місяців. Підготували потрібні документи, водили один за одним покупців, та всеж продали. Знайшов їх офіс за адресою на сайті san.in.ua , Порадили друзі, за що я їм вдячний.
Тарас нравится: подобається
Уровень квалификации
9/10
Соотношение цена-качество
7/10
Выполнение обязательств в срок
10/10
Честность
8/10
Вежливость и доброжелательность
10/10
Готовность рекомендовать другим
8/10
Comments powered by Disqus

Адрес: Ірпінь, вул. Грибоедова 20
Основной номер телефона+380674040557
Дополнительные номера телефонов+380636877634
Официальный сайтhttp://san.in.ua/
Рабочие дни:
  • Понедельник
  • Вторник
  • Среда
  • Четверг
  • Пятница
  • Суббота

Режим работы: с 9.00 до 18.00

Карта записей по городу Ирпень

Мы в соцсетях