Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня опублікував історію родини Коломієць, оселю якої знищив російський снаряд

Фонд відновлення Ірпеня опублікував історію родини Коломієць, оселю якої знищив російський снаряд

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня поділився відеоісторією про будинок родини Коломієць, що на вулиці Матвія Донцова, 52 (колишня вул. Тургенівська).

«Будинок 186 квадратних метрів в місті Ірпінь, який господарі збудував своїми руками, в кожну цеглину, в кожний куточок була вкладена душа. Тут зі своїми дітьми вони проживали найщасливіші дні свого життя. Велика родина Коломієць — сам господар Юрій Валерійович та родини сина та доньки. В кожного були свої кімнати, жили дружно, весело і щасливо. В будинку і на вулиці були декоративні басейни, де проживали рибки, це все теж зроблено золотими руками господаря», — розповіли у Фонді відновлення Ірпеня.

Після вторгнення російських військ у будинок було влучення снаряду, що повністю знищив та спалив оселю. Залишився лише фундамент. Юрій Валерійович переніс шунтування серця, але в нього велике бажання відбудувати будинок. Так як самостійно немає можливості відбудувати житло, родина потребує допомоги.

Допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою «Родині Коломієць».

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин Овдейчуків, Лєско,  Кушнірів, Вдовенків, Лозових,  Новицьких, Жуковських,  Булічів, Миронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Читати також