Головна НовиниІрпінь Державний податковий університет відвідав італійський дипломат Франческо Пеше

Державний податковий університет відвідав італійський дипломат Франческо Пеше

Автор: Max

Днями Тимчасово повірений у справах Італії в Україні (заступник Посла Італії) Франческо Пеше відвідав Державний податковий університет, що знаходиться в Ірпені. Офіційний візит відбувся в рамках кампанії, організованої Представництвом Європейського Союзу в Україні щодо відвідування дипломатичними представництвами навчальних закладів України задля ознайомлення з ними. Про це повідомили на офіційній сторінці закладу вищої освіти у фейсбуці.

Під час перебування в університеті іноземний гість поспілкувався з очільником закладу Дмитром Серебрянським. У зустрічі також взяли участь заступник голови КОВА Віталій Власюк та начальник управління міжнародного співробітництва Микита Геращенко, а також керівник відділу міжнародного співробітництва Наталія Зайцева.

«Робоча зустріч була спрямована на обговорення перспектив співпраці з посольством Італії в Україні та поглиблення взаємодії університету з освітніми закладами Італії. Дмитро Миколайович ознайомив поважних гостей з масштабами руйнувань університету, організувавши оглядову екскурсію, під час якої вони пройшлися кампусом навчального закладу та дізналися про перебіг відновлення ДПУ. Дякуємо пану Франческо Пеше за те, що завітав до нашого університету. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та спільні проєкти, що сприятимуть налагодженню дружніх зв’язків між нашими державами», — повідомили у закладі освіти.

440571241 955152206617426 1263560377764706019 N

За словами дипломата, він зацікавлений у співпраці. Оскільки нещодавно було підписано Угоду про побратимство між регіоном Тоскана та Київською областю, гість націлений сприяти зміцненню зв’язків та підтримці різних форм співпраці для взаємного розвитку у майбутньому.

Читати також