Головна НовиниІрпінь Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

Автор: Max

Депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко ініціює назвати одну з вулиць столиці на честь Героїв Ірпеня. Таку пропозицію депутат обґрунтовує тим, що саме Ірпінь став живим щитом, героїчно не пропустивши ворога до столиці України.

«У місті Мукачево від квітня 2022 є вулиця Героїв Ірпеня. У мене питання до Київської міської ради – чому такої вулиці чи станції метро, присвяченої героїчній обороні Ірпеня та Приірпіння, немає у Києві? Було б логічно, якби така вулиця з’явилася у Києві, адже саме Ірпінь став живим щитом, героїчно не пропустивши ворога до столиці України. Невідомо, куди б дійшов ворог, якби не героїчна боротьба воїнів ЗСУ та ірпінської тероборони», — написав Антон Головенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що на найближчій сесії Ірпінської міськради звернеться до Київської міської ради з відповідним депутатським запитом.

Нагадаємо, вулиця Героїв Ірпеня існує в місті Мукачево, що на Закарпатті. Раніше ця вулиця носила назву «Мінська». Окрім цього, в місті з’явились вулиці Героїв Гостомеля і Героїв Бучі.

Читати також