Лучшие предложения

ГНЦ «Зелена Буча»

ГНЦ «Зелена Буча»
Краткое изложение рейтинга:
0 на основании 0 голоса(ов)
Эта запись была добавлена: Незаинтересованным пользователем
Краткое описание: ГНЦ «Зелена Буча»
Полное описание:

    ГНЦ «Зелена Буча» пропонує в рамках існуючої системи безперервного навчання працівників підприємства Укрпошти зробити акцент на навчання начальників та їх заступників, операторів і листонош відділень поштового зв’язку філіалів Укрпошти за допомогою змішаної форми навчання (дистанційні курси та очні тренінги). Тематикою дистанційних курсів передбачено вивчення методики надання нових послуг, які впроваджені в Укрпошті, технології обслуговування (B2C) клієнтів, пропонування супутніх послуг, відпрацювання навичок роботи з запереченнями клієнтів тощо.

    ГНЦ «Зелена Буча» має ліцензію (серія АЕ №52821) Міністерства освіти і науки України від 05.12.2014 на надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації фахівців та керівників галузі поштового зв'язку за напрямком:

  •  • «Технологія та економіка поштового зв'язку»,
  •  • «Управління, економіка та фінанси в галузі поштового зв'язку»,
  •  • «Інформаційні управляючі системи та технології інформаційні».

    Також, навчальний центр підтрімує систему управління якістю - ISO 9001-2008 з 2008 року. У 2014 році навчальний центр успішно пройшов ресертифікацію за міжнародною СУЯ ISO 9001-2008 та отримав сертифікат терміном дії до 09.07.2017 року, а в системі управління якості ДСТУ ISO 9001-2009 отримав сертифікат терміном дії до 08.07.2019.


Теги: відпочинок, зелена буча, навчання, тренування

На карте:

Галерея изображений:
  ГНЦ «Зелена Буча»  ГНЦ «Зелена Буча»  ГНЦ «Зелена Буча»

Видео с YouTube:
Comments powered by Disqus

Карта записей по городу Буча

Мы в соцсетях