Головна НовиниІрпінь Бородянку відвідала делегація з Литви

Бородянку відвідала делегація з Литви

Автор: Max

Сьогодні Бородянську громаду відвідала делегація із Литовської Республіки на чолі з головою сейму В.Чмілітє Нільсен. Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Як відомо, завдяки допомозі Литви було реконструйовано школу №1, яка тепер називається Литовсько-Український ліцей. Цей заклад освіти зможе прийняти 600 дітей і забезпечити їм якісну освіту завдяки оснащенню новітнім обладнанням.

Окрім школи, литовці також долучаються до благоустрою дитячого садочка «Піноккіо». 

2024 06 19 14.25.36

«Щиро дякую Литовській республіці за підтримку Бородянки. Вони не лише наші надійні друзі, але й справжні партнери. Під час візиту делегація з Литви також відвідала модульне містечко, арт-об’єкт «БЕНКCІ» та житлові пошкоджені будинки. Візит Литовської республіки до Бородянки – це ще один потужний символ єднання та дружби наших двох країн. Ми щиро цінуємо допомогу та підтримку литовського народу і віримо у нашу спільну перемогу», — розповіла Ірина Захарченко.

2024 06 19 14.25.46

Нагадаємо, нещодавно Ірина Захарченко домовилася про співпрацю з мером міста Рига (Латвія) Вілнісом Кірсісом, який відвідав Бородянську громаду разом з офіційною делегацією з Латвії, щоб на власні очі побачити наслідки збройної агресії та оглянути процес відбудови.

Читати також