Лучшие предложения
  • Блог
  • Михайлина Скорик-Шкарівська знову відмовилась вдягнути маску на засіданні сесії міської ради

Михайлина Скорик-Шкарівська знову відмовилась вдягнути маску на засіданні сесії міської ради

Представник політичної партії "Голос" Михайлина Скорик-Шкарівська вчергове принципово відмовилась вдягнути маску під час засідання сесії міської ради.

02 квітня 2020 року помічник депутата Верховної Ради Ярослава Железняка та представник політичної партії "Голос" Михайлина Скорик- Шкарівська знову відмовилась вдягнути маску під час засідання 80 сесії Ірпінської міської ради. Не дивлячись на численні заувеження від депутатів місцевої ради, Михайлина Скорик-Шкарівська принципово маску не вдягла.

Останнім часом, представниця "Голосу" Михайлина Скорик-Шкарівська намагається всіма силами використовувати тему коронавірусу для популяризації власної персони та розширення аудиторії перед місцевими виборами. Вона цинічно вдає із себе такого собі місцевого координатора та помічника, борця із небезпечним вірусом, а паралельно із цим проявляє зневагу до суспільства відмовляючись просто вдягти маску і не наражати людей на небезпеку.

Нагадаємо, подібну поведінку від представника "Голосу" Михайлини Скорик-Шкарівської ми спостерігаємо не вперше. Так, 19 березня під час засідання 79 сесії Ірпінської міської ради вона також принципово не вдягла маску, незважаючи на те, що її просили це зробити.

Михайлина Скорик-Шкарівська відома у Ірпені тим, що намагалася влаштувати політичні репресії для людей, які не проголосували за неї на виборах до парламенту. Вона системно поширює неправдиву інформацію про події в Ірпені та діяльність представників місцевого самоврядування. Мешканці справедливо пов'язують такі її дії із намаганням набрати хоч якихось політичних балів, але всьому є межа. Не можна нехтувати безпекою і здоров'ям мешканців міста і при цьому розповідати про свою активну роль у боротьбі із коронавірусом.

Як і протягом попередньої сесії, без маски залишався також єдиний депутат Ірпінсько міської ради - Лаврентій Кухалейшвілі. І це незважаючи на те, що він продовжує перебувати у антисанітарних умовах очолюючи мітинг, що за всіма ознаками фінансується і керується з офісу бізнесмена та фігуранта багатьох кримінальних справ Олексія Зіневича.

Кабінет міністрів 1 квітня вирішив запровадити в Україні більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року. Серед внесених нових змін заборона на перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора

Ми у соцмережах