Лучшие предложения
  • Блог
  • Молодь Київщини навчали медіаграмотності

Молодь Київщини навчали медіаграмотності

Проєкт із основ інфомедійної грамотності та розвитку критичного мислення було розпочато на Київщині у 2018 році, спільно із фахівцями та партнерами БФ «Академія української преси» за участю PhD, менеджерки медіаосвітніх програм Оксани Волошенюк.

Ще один додатковий напрям – це пілотний проєкт з інфомедійної грамотності «Вивчай та розрізняй», який реалізує Рада міжнародних обмінів та досліджень (IREX) спільно з Академією української преси (АУП) за підтримки Посольств США і Великої Британії, до якого долучилися КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» та Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації.

 

У 2019 році акцентом у проєкті «Медіаграмотність: як не стати жертвою інформаційної війни» стає тема «Фейки та фактчекінг», тобто перевірка інформації в ЗМІ, в мережі інтернет та в громадянському середовищі апріорі. В результаті – неабияка географія охоплення, велика кількість учасників, десятки проведених тренінгових навчань фахівцями «Київського обласного молодіжного центру» спільно із партнерами проєкту: правозахисницею, медіатренеркою Ольгою Веснянко та  тренеркою з питань критичного мислення Українського католицького університету, PhD Ольгою Лалак.

У 2020 році навчально-тренінговий процес спрямовано на тематику безпеки дітей та молоді в світовій мережі інтернет та відповідального «surfing the net». Акцент буде на малих громадах, ОТГ, молоді з сільської місцевості та віддалених районах області, співпраця із бібліотечною системою, просвітницька робота з молодими батьками покоління А.

Так, на початку 2020 року, відбувся тренінг для тренерів на Київщині, котрі локально продовжать справу інфомедійної грамотності.

Мы в соцсетях