Лучшие предложения
  • Блог
  • Суд по справі мера Бучі Анатолія Федорука знову перенесли

Суд по справі мера Бучі Анатолія Федорука знову перенесли

Засідання у справі розкрадання бучанського лісу в особливо великих розмірах посадовими особами Бучанської міської ради перенесли на 22 квітня 2020 року, обвинуваченим у цій справі є мер Бучі Анатолій Федорук.

Стало відомо, засідання суду у справі розкрадання бучанського лісу в особливо великих розмірах посадовими особами Бучанської міської ради перенесли на 22 квітня 2020 року. Засідання відбудеться о 9.30 у Ірпінському суді, роглядатиме його суддя Валерій Линник. Про ймовірне затягування судового процесу з боку обвинувачених повідомляв раніше громадський діяч Віктор Бархоленко, на цей раз не з'явились декілька захисників.

Суд по справі мера бучі Анатолія Федорука знову перенесли

Прокуратура підозрює Бучанського міського голову Анатолія Федорука, секретаря Бучанської міськради Василя Олексюка, екс-начальника відділу Держкомзему в місті Буча Олександра Дзюблюка та екс-очільника ірпінського відділу земельних ресурсів Миколу Шульгу в перевищенні службових повноважень під час виділення землі в межах бучанського лісу, зокрема й 14 га так званого “Бучанського межигір’я”, оформленого через підставних осіб на діда колишнього нардепа-комуніста Ігоря Калєтніка.

Відомо, що Обвинувачені вже роками затягують розгляд справи, з різних причин по черзі не з’являючись на судові засідання.

Нагадаємо, що 2016 року Генеральна прокуратура провела серію обшуків у фігурантів антикорупційних розслідувань, зокрема, і у мера Бучі Анатолія Федорука.

Раніше Містоінформ писав, що у Бучі все ж віддали скандальні 5,5 Га лісу в районі міського парку під багатоповерхову забудову, а також про детальний план території у Бучі, який відкриє шлях для скандальної багатоповерхової забудови на місці свердловин питної води та традицію перекриття вулиць міста на користь приватних осіб. Після публікації цих матеріалів, Бучанська міська рада у кооперації з провладними місцевими медіа Олексія Зіневича намагалася дискредитувати Містоінформ назвавши матеріали фейками, але спроба з тріском провалилася.

Також ми писали, що в Бучі десятками років ігнорують проблеми побудови та ремонту доріг, натомість вирішили витратити кошти на парки.

Мы в соцсетях