Лучшие предложения
  • Блог
  • Мер Вишневого, Ілля Діков, привласнив подяку за споруджений інклюзивний дитячий майданчик

Мер Вишневого, Ілля Діков, привласнив подяку за споруджений інклюзивний дитячий майданчик

На офіційному сайті Вишневої міської ради було розміщено матеріал із хвилею подяки на адресу міського голови Вишневого Іллі Дікова. Виявилось, що подяка даремна.

На офіційному сайті Вишневої міської ради було розміщено матеріал із хвилею подяки на адресу міського голови Вишневого Іллі Дікова. Виявилось, що подяка даремна

Трохи про дітей, а вже потім хвала очільникам міста. "Дякуючи міському голові Іллі Дікову, його першому заступнику Ярославу Варшавцю проект вдалося реалізувати", - розповідає депутат Вишневої міської ради Павло Бойко для офіційного сайту міської ради. Мова йде про інклюзивний дитячий майданчик, який відкрили у дворі за адресою вулиця Європейська, 13.

Мер Вишневого, Ілля Діков, привласнив подяку за споруджений інклюзивний дитячий майданчик

Павло Бойко подякував меру Вишневого Іллі Дікову

Втім, депутат міської ради забув подякувати тому, хто не прагне політичного піару, а лише хоче щоб у її дитини було дитинство, позитивні враження, щасливе життя. Забув він про справжнього ініціатора цього важливого проекту - Юлію Кучер, встановити сучасні дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями вона запропонувала ще 2017 року.

Мер Вишневого, Ілля Діков, привласнив подяку за споруджений інклюзивний дитячий майданчик

Її проект виграв Громадський бюджет у 2018 році, але реалізувавши його у 2019 році чиновники вирішили привласнити собі подяку громади та отримати з цього політичні дивіденди.

Юлія Кучер - ініціатор побудови інклюзивного дитячого майданчика у Вишневому

Юлія Кучер - ініціатор побудови інклюзивного дитячого майданчика у Вишневому

Ситуацію прокоментувала сама Юлія Кучер, вона впевнена, що дякувати треба перш за все мамам та депутату Сергію Кріпаку, а от роль мера міста Іллі Дікова у цьому процесі була скоріше формальною:

Я вважаю що велику справу, у будівництві даного майданчику, і я завдячую це - мамам які ходили на зустріч з депутатом, та самому Кріпаку С. Г. ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЬ ПРАВДІ У ВІЧІ ТА БУТИ СПРАВЕДЛИВИМИ. Звісно потрібні були дозволи від мерії, виділити земельну ділянку, затвердити правила з техніки безпеки і.т.д. Це мамудь давав добро Мер міста Діков І. В., та затверджувалися рішеннями міської ради.

Виникли питання і з фінансуванням майданчика, запланована заздалегідь сума виросла з 358 тис. до 1 млн. грн, а влада Вишневого вирішила надати первагу "своєму" постачальнику обладнання.

Не дивлячись на те, що депутат Вишневої міської ради Павло Бойко не згадав ініціативних батьків словом, Юлія Кучер виявилась більш розумною та подякувала всім причетним до процесу облаштування інклюзивного дитячого майданчика. Хоча при цьому відмітила, що поряд із загальними фразами про розвиток міста, дякувати персонально потрібно було тим, хто реально цим займався.

Як би там не було, найважливіше те, що майданчик для дітей з обмеженими можливостями повинен створити однакові умови для всіх дітей, адже діти з обмеженими можливостями повинні відчувати себе на рівні зі всіма.

Ми у соцмережах