Лучшие предложения
  • Блог
  • Олександр Гулак погрожував людині у мережі після згадки про його статки(ВІДЕО)

Олександр Гулак погрожував людині у мережі після згадки про його статки(ВІДЕО)

Користувачка фейсбук отримала публічні погрози після припущення про незаконно нажиті статки діючого депутата Макарівської селищної ради Олександра Гулака.

Інцидент стався після того, як в одній із місцевих фейсбук спільнот користувачка припустила, що колишній голова Макарівської районної ради, Олександр Гулак, нажив багатомільйонні статки сумнівним шляхом адже зі студентської лавки безперервно перебував на державних посадах.

У відповідь з'явився коментар самого Олександра Гулака, в якому він стверджував - бізнесом все ж таки займався. Але крім пояснень щодо бізнесу у бік людини пролунали погрози.

"Мою сім’ю чіпати не можна, бо це погано закінчиться для вас", - так закінчив свій допис місцевий політик.

Це не вперше, коли з'являється інформація про погрози від Олександра Гулака. Раніше видання "Моя Київщина" писало про те, щов телеграм каналі "д'Ермак" з'явилися відео-записи за участі Дениса Єрмака, в яких він розповів про конфлікт із головою Макарівської райради. Зі сказаного на відео відомо, що голова Макарівської райради Олександр Гулак незаконним шляхом хотів привласнити 500 га землі. З таким проханням чиновник звернувся до податківців, проте отримав від них відмову. У відповідь Олександр Гулак обіцяв їх звільнити та погрожував спалити будинки.

Жителі Макарівського району Київської області давно знайомі із особистістю Олександра Гулака, його вважають чи не найбагатшою людиною у районі і справжнім земельним магнатом. Але навіть люди, які в цілому розуміли, що Олександр Гулак людина не бідна, були вражені його статками відображеними у електронній декларації. Державний працівник Держгеокадастру зколотив мільйони.

Телефони Vertu, численні коштовні прикраси декоровані дорогоцінним камінням, швейцарські годинники Ulysee Nardin, FRANCK MULLER. У власності сім'ї Гулаків також опинились десятки земельних ділянок у різних районах Київської області, квартири у Києві, великий комплекс у Житомирській області. У декларації також фігурували корпоративні права підприємств і 5000000 грн готівкою.

Окремою графою слід виділити лакшері автомобілі колишнього начальника Олександра Горобця - BMW X6, LAND CRUISER 200, Land Rover Range Rover Sport, Range Rover EVOQUE, Mercedes-Benz S63 coupe. Всі автомобілі Олександра Гулака мали однакові держномери "2222", що певно мало підкреслити статусність працівника Держгеокадастру. Із автомобілями навіть був пов'язаний медіа скандал.

Олександр Гулак, вже займаючи пост голови Макарівської районної ради, цинічно запропонував жителям Макарівського району обрати на якому авто йому пересуватись ввечері на білому мерседесі чи чорному, на білому рейндж ровері чи на чорному.

Раніше ми також писали про те, що помічник депутата Київоблради від "ЄС" Тетяни Семенової, Володимир Крижевський, не подав декларацію та приховав свої статки.

Ми у соцмережах