Лучшие предложения
  • Блог
  • У Бучі проводять обшуки, у КП "Бучасервіс" працює ДБР

У Бучі проводять обшуки, у КП "Бучасервіс" працює ДБР

Державне бюро розслідувань проводить обшуки вдома у директора КП «Бучасервіс» Сергія Мостіпаки та в офісі КП «Бучасервіс».

Про це повідомляє місцевий телеграм канал БУЧАЄБУЧА.

Сергій Мостіпака є депутатом Бучанської міської ради. Раніше працював першим заступником Ворзельського селищного голови і відповідав у населеному пункті за житлово-комунальну сферу, але згідно інформації БУЧАЄБУЧА він працював «головним по відкатах» у рідної сестри мера Бучі Анатолія Федорука, яка раніше і очолювала селище Ворзель.

Сергій Мостіпака, депутат Бучанської міської ради

Причиною обшуку є виявлення детективами ДБР схеми масштабного розкрадання Сергієм Мостіпакою в інтересах мера Бучі Федорука коштів міського бюджету Бучі.

Раніше відповідаючи на питання, чи не жалкує, що пішов з бізнесу, Сергій Мостіпака сказав, що краще заможні люди з бізнесу будуть іти в держслужбу, ніж бідняки, які будуть красти з бюджету.

Як стверджує джерело, через КП «Бучасервіс» Федорук та Мостіпака пропускали всі тендери і виводили кошти на афільовані з собою компанії, зареєстровані на підставних осіб з Бучі та інших міст України.

Загалом у схемі розкрадання бюджетних коштів було задіяно до 30 чиновників та керівників фірм-«пустишок», які системно отримували сотні мільйонів гривень з бюджету міста, втім, роботи не виконували.

Телеграм канал повідомляє також, що через КП «Бучасервіс» Мостіпака та Федорук планували вкрасти мільйони з бюджету при будівництві Бучанського водоканалу.

ДБР звернеться до суду для обрання Сергію Мостіпаці міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Повідомляється також, що партія «Слуга народу», від якої Мостіпака став депутатом Бучанської міськради, готує виключення Мостіпаки з фракції та його відкликання з депутатів.

За інформацію місцевого телеграм каналу, мер Бучі Анатолій Федорук наразі активно зачищає свої зв‘язки із Сергієм Мостіпакою та традиційно публічно відмежовується від розкрадань бюджетних коштів.

Ми у соцмережах