Лучшие предложения
  • Блог
  • Відомий бренд з Ірпеня навідріз відмовляється називати Крим російським у своїх виробах(ВІДЕО)

Відомий бренд з Ірпеня навідріз відмовляється називати Крим російським у своїх виробах(ВІДЕО)

Компанія «Enjoy The Wood»український бренд з Ірпеня, що завоював Kickstarter, навідріз відмовляється називати Крим російським у своїх виробах.

«Enjoy The Wood» – спеціалізується на виробництві декоративних виробів з дерева. Стартап став відомий завдяки виробництву мап світу із дерева, які сьогодні вже відомі майже у всіх країнах.

Як і будь-який стартап,  «Enjoy The Wood» свого часу потребував первинних фінансових вливань. Вирішено було запустити кампанію зі збору коштів на виготовлення мап світу з дерева. Найкраща платформа для цього – американський Kickstarter. Вперше, «Enjoy The Wood» вдалося зібрати $100 тисяч. Вдруге – $50 тис. Але усе перевершила кампанія для нового проєкту – World’s first 3D Wooden World Map – «Перша в світі мапа світу в 3D». Тоді за місяць на кікстартері було отримано $533 тис.

Недавно стало відомо, що «Enjoy The Wood» з Ірпеня навідріз відмовляється називати Крим російським, а також фарбувати його на мапі у колір Російської Федерації. Відо про це розмістив один із користуачів соіальної мережі Тік Ток.

Зокрема, він зазначив, що вихідці із РФ вмовляють виробника вказати приналежність Криму до Росії, але кожного разу отримують відмову.

Приємно, що цей український бренд з Ірпеня не тільки виготовляє круті вироби, які користуються попитом у всьому світі, але й демонструє приклад непохитної громадянської позиції.

Ми у соцмережах