Лучшие предложения
  • Блог
  • В Ірпінській міськраді привітали Ірину Коляденко, яка здобула ліцензію на участь в Олімпіаді

В Ірпінській міськраді привітали Ірину Коляденко, яка здобула ліцензію на участь в Олімпіаді

На сесії Ірпінської міської ради привітали борчиню з Ірпеня Ірину Коляденко, яка здобула ліцензію на участь у цьогорічних літніх Олімпійських іграх у Токіо. Їй та її наставнику – заслуженому тренеру України Володимиру Яременку – вручили подяки міського голови.

«Від нашої громади, від усього депутатського корпусу бажаємо вам перемоги. За Україну, за Ірпінь! Ми у вас віримо!» – сказав, вручаючи відзнаки, мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Путівку на Олімпіаду Ірина Коляденко виборола в березні на Європейському ліцензійному турнірі в Будапешті. Ірпінська спортсменка впевнено перемогла представниць Німеччини, Білорусі та Молдови.

Як повідомлялося, Ірпінська міська рада підтримала Ірину в підготовці до ліцензійного турніру – на початку березня Олександр Маркушин вручив їй сертифікат на 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, Ірина Коляденко – майстер спорту України міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка міжнародних першостей, кількаразова чемпіонка України, володарка Кубка України.

Ми у соцмережах