Лучшие предложения
  • Блог
  • "Пристосуванці", - в Ірпені шкодують, що голосували за партію "Голос"

"Пристосуванці", - в Ірпені шкодують, що голосували за партію "Голос"

Жителі Ірпеня жалкують, що голосувли і не готові знову віддавати свій голос за партію "Голос".

"Кричали до виборів, а тепер і не чутно", "Голос захрип" - так характеризують у Ірпені депутатів міської ради від політичної партії"Голос". Цікаво, що хвиля критики хлинула на партію "Голос" переважно у опозиційних соціальних спільнотах, які напередодні місцевих виборів і підтримували кандидатів від "Голосу".

"Все очікувано. Ми за них не голосували, і вважаю правильно зробили. Теоретики і пристосуванці, у яких головна мета була - дорватися до влади.", - говорять люди.

Депутатам Ірпінської міськради від "Голосу" закидають політичне перефарбування та зраду надій виборців. Самі партійці "Голосу" впевнені, що від прозорості процесів треба вже потроху відходити.

Насправді ж ніякого перефарбування не було, адже відомо, що лідер місцевого голосу Михайлина Скорик-Шкарівська і раніше лобіювала інтереси забудовників. А на місцевих виборах до списків місцевого "Голосу" було включено відвертих забудовників.

Михайлина Скорик-Шкарівська контролює депутатів "Голосу" в Ірпені

Колишня журналістка та самопроголошений медіаексперт Михайлина Скорик-Шкарівська раніше балатувалася у депутати Верховної Ради по 95 виборчому округу від тієї ж партії “Голос”. Після нищівної поразки відзначилась тим, що втрапила у медіа скандал закликавши до влаштування політичних репресій опонентам.

Жителям Ірпеня Михайлина Скорик-Шкарівська відома систематичними розповсюдженнями фейків. Так, Михайлина Скорик-Шкарівська розповідала про примусове переведення школярів у новий ліцейпро перенесення дитячої лікарні і тд. Всі ці фейкові новини були пізніше спростовані офіційними джерелами. “Голос фейку” називають жителі Ірпеня Михайлину Скорик-Шкарівську.

Відома Михайлина Скорик-Шкарівська і своїми висловами та діями, які знаходяться за межами етики та моралі. Так, лідер місцевого “Голосу” пані Скорик-Шкарівська закликала до ігнорування певних закладів харчування, чим наражала бізнес на відчутні втрати. Також Михайлина Скорик-Шкарівська у розпал ризику розповсюдження COVID-19, під час діючого карантину відмовилась вдягати захисну маску у стінах Ірпінської міської ради. Місцеві видання писали, що Михайлина Скорик-Шкарівська з’являлась на засідання міської ради напідпитку. Також політик Михайлина Скорик-Шкарівська похвалила водія за те, що він в Ірпені збив ліхтаря на тротуарі, бо це давало хоч якийсь простір для критики влади.

Наразі Михайлина Скорик-Шкарівська контролює депутатів Ірпінської міськради від партії “Голос”.

Ми у соцмережах