Лучшие предложения
  • Блог
  • В Макарівській громаді стався прорив приватних очисних споруд, нечистоти потрапили у Здвиж

В Макарівській громаді стався прорив приватних очисних споруд, нечистоти потрапили у Здвиж

Аварія сталася на підприємстві, що є одним з національних лідерів на ринку курячих яєць.

Про подію повідомив телеграм канал Makariv LIVE та адразу декілька місцевих спільнот. Прорив стався 24 лютого 2021 року на потужностях підприємства ТОВ "Овостар", що знаходиться у селі Калинівка Макарівської громади Київської області. Місцеві жителі підкреслюють, що подібний сценарій стається вже не вперше. 

За інформаціюєю телеграм канал Makariv LIVE, на місці прориву оперативно почали ліквідовувати наслідки аварії. На місце події виїжджали представники місцевої влади та поліції.

Подію публічно прокоментував тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділення поліції № 3 Бучанського районного управління Національної поліції в Київській області підполковник поліції Олександр Омельяненко. Він, зокрема, зазаначив, що дану подію було задокументовано слідчо-оперативною групою відділення поліції. По даному факту відкрито кримінальне провадження та проводяться всі першочергові заходи та слідчі дії.

Відомо, що останнього разу Державна екологічна інспекція України перевіряла підприємство на предмет охорони навколишнього природного середовища 25 березня 2019 року.

Громадянам України ТОВ "Овостар" більше відоме за назвою своє торгової марки - "Ясенсвіт", яка сьогодні широко представлена в роздрібних мережах майже по всій території України. В 2017 році птахофабрика "Ясенсвіт" пройшла сертифікацію і отримала дозвіл на постачання продукції до країн ЄС.

Ми у соцмережах