Лучшие предложения
  • Блог
  • В Україні очікується суттєве погіршення погодних умов

В Україні очікується суттєве погіршення погодних умов

За інформацією УкрГідрометцентру, починаючи з 7 лютого в Україні суттєво погіршиться погода.

7 лютого вдень у західній частині України сніг, у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях значний сніг. На Закарпатті сніг з дощем, ожеледь.

У північних, центральних та південних областях місцями невеликий сніг (на крайньому півдні з дощем), у східних областях без опадів.

На дорогах місцями ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності – жовтий).

Температура 9-14 градусів морозу, у південних областях та на Прикарпатті 1-6 градусів морозу, на Закарпатті та півдні Одещини 2-7 градусів тепла.

На Київщині без опадів, лише в другій половині дня місцями невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Температура 9-12 градусів морозу.

8 лютого у західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30 см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см); на Закарпатті, вдень і на Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий).

У Києві значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 15-20 см), на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий). Очікується значне зниження температури: вночі 13-16° морозу, вдень 7-10° морозу.

Ми у соцмережах