Лучшие предложения
  • Блог
  • Адвокат Вікторія Джус розповіла з чим зіштовхнулись підприємці під час карантину в Ірпені

Адвокат Вікторія Джус розповіла з чим зіштовхнулись підприємці під час карантину в Ірпені

Під час карантину, тимчасово припинили свою діяльність різні ланки бізнесу. З якими юридичними труднощами зіштовхнулись підприємці розповіла адвокат з багаторічним стажем - Вікторія Джус.

Ресторани та кафе, торгівельно-розважальні центри, кінотеатри, фітнес-клуби, туристичні агенції та багато інших сфер бізнесу, які не могли бути перенесені в дистанційний режим, були зачинені, майже повністю були припинені пасажирські та комерційні перевезення.

Різка зміна умов існування бізнесу спровокувала ряд проблем пов'язаних з виконанням умов укладених раніше договорів, сбереженням ділових відносин між партнерами та змусила підприємців шукати додаткових юридичних консультацій з метою мінімізації негативного впливу карантинного режиму на їх бізнес. Про це повідомила професійний адвокат з Ірпеня з 20 річним стажем - Вікторія Джус.

Адвокат Вікторія Джус
Фото Вікторія Джус

"Зараз в нашому активі понад 10000 юридичних справ. Ми вже багато років надаємо послуги малому та середньому бізнесу та зрозуміли, що в такій ситуації договори почнуть витягати з шухляд та уважно перечитувати усі «стандартні» умови. Норми, які під час підписання договорів були майже формальними за погіршення епідеміологічної ситуації вмить наберуть юридичної ваги. Враховуючи те, що ми вже давно консультуємо наших клієнтів з інших міст України, а також за кордоном, онлайн, за допомогою телефону, месенджерів та електроної пошти, то ж ми розширили цю практику і на консультування бізнесу та тих кліентів, які не змогли отримати юридичну допомогу до введення карантину."

Офіс Вікторії Джус з впровадженням карантинних мір перейшов на дистанційну роботу, зосередившись більше на консультаційній та просвітницькій роботі. За словами адвоката, перша і головна проблема з якою звернулись підприємці - це пошуки розумних компромісів між орендодавцями та орендарями. Як правило, обидві сторони вважали себе правими, але у підсумку договори оренди все ж зазнали необхідних змін, які дозволяли розділити витрати та менш болюче подолати існуючі нестабільні умови. Другою проблемою підприємців було вирішення питань зі строками виконання робіт та послуг, уникнення штрафних санкцій. Але усі ці проблеми та питання були вирішені з допомогою адвоката Вікторії Джус.

Чоловік Вікторії Джус, Олександр Джус, юрист за фахом, також долучився до роботи її офісу. А згодом у нього з'явилась ідея не тільки консультувати підприємців, а заснувати тематичні соціальні групи, які б допомогли підприємцям та їх клієнтам комфортніше переживати карантинні обмеження. Про "Ірпінський ринок онлайн" та "Бучанський ринок онлайн" дізнались не лише велика кількість мешканців міст, а й місцеві ЗМІ.

Засновник вайбер груп ринків Ірпеня та Бучі Олександр Джус
Фото Олександр Джус

Серед інших питань, з якими підприємці звертались до адвоката – відкриття та закриття фоп та тов, вирішення конфліктів у трудових відносинах із працівниками, вирішення складних питань у відносинах із контрагентами, складення нових редакцій договорів та додаткових угод, участь у адміністративних судах у спорах з державними контролюючими органами та багато інших не менш значущих питань.

Коли найгостріша фаза карантину пішла на спад, підприємці почали цікавитися додатково іншими питаннями: можливістю підтримати свій бізнес власними фінансовими вливаннями (поворотньою фінансової допомогою), державними програмами кредитування бізнесу, питаннями оптимізації податкування, то ж офіс Вікторії Джус консультував і з цих та багато інших питань.

Адвокат Вікторія Джус нагадала, що своєчасне звернення за юридичною допомогою допоможе уникнути помилок при виборі вірного напрямку вирішення будь-якої Вашої проблеми, навіть під час такої нестандартної ситуації як карантин.

Мы в соцсетях