Головна НовиниІрпінь Благодійники та волонтери Київщини можуть подати заявку на участь у конкурсі «БлагодійнаУкраїна-2022»

Благодійники та волонтери Київщини можуть подати заявку на участь у конкурсі «БлагодійнаУкраїна-2022»

Автор: Max

Асоціація благодійників  України відкрила прийом заявок на участі у 16-тому національному конкурсі «Благодійна Україна-2022». Цьогорічний девіз заходу — «Благодійність на захисті України».

На конкурс можуть подаватись благодійники, волонтерські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес — усі, хто надавав благодійну чи волонтерську допомогу у 2022 році.

«Всі ми вже дев’ятий місяць повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час. Запрошуємо усіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022»,— зазначають організатори конкурсу.

Приклад заявки для участі у конкурсі можна завантажити ТУТ. Заповнену форму треба надсилати на пошту: [email protected]

Приймати заявки будуть до 30 квітня.

«До заявки також доцільно додати фотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу», — додають організатори конкурсу.

Детальна інформація розміщена на офіційному сайті конкурсу.

Конкурс «Благодійна Україна» щороку організовує Асоціація благодійників. Завдання цього конкурсу — популяризація благодійництва, меценатства та волонтерством, інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності та заохочення широкого кола громадян до цієї справи.

Читати також