Головна НовиниІрпінь Андрій Кравчук привітав «Добробат» із другою річницею від дня створення

Андрій Кравчук привітав «Добробат» із другою річницею від дня створення

Автор: Max

Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук привітав волонтерський рух «Добробат» із другою річницею від дня створення.

«За цей насичений подіями час волонтери «Добробату» продемонстрували справжню мужність та самовідданість. Вони стали надійною опорою для мешканців Ірпеня та всієї України, адже з перших днів безстрашно кинулися на допомогу тим, хто її потребував», — зазначив Кравчук.

Він нагадав, що саме команда «Добробату» одними із перших прийшла на допомогу постраждалому Ірпеню, взявши участь у розборі завалів та відновленні стін і дахів сотень ірпінських будинків. Завдяки невтомній праці волонтерів в Ірпені вдалось відновити понад 100 об’єктів.

Андрій Кравчук розповів, що ініціатором підписання Меморандуму між Добробатом та Ірпенем став автор книги «Битва за Ірпінь» та продюсер фільму «Форпост Ірпінь» Петро Щербина. У квітні 2022 року він запросив Віктора Андрусіва та Ростислава Смірнова в Ірпінь. У подальшому взаємодію з проєктом Добробат від управлінської команди міста координували Андрій Літвинов, Дмитро Сухомлин, Сергій Скрипник та перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

«Від імені всіх жителів Ірпеня висловлюю вдячність за невтомну працю та неоціненну допомогу місту-герою Ірпеню засновникам «Добробату» Віктору Андрусіву та Ростиславу Смірнову. Дякую кожному волонтеру «Добробату» за їх особистий внесок у відновлення Ірпінської громади. Окремо дякую тим топ-менеджерам «Добробату», які завжди на звʼязку з нашою громадою — це Дмитро Іванов та Олександр Юрко», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Читати також